Маю честь представити вам новий перспективний проект, спрямований на науково-інформаційну та освітню підтримку практичних лікарів і науково-медичної громадськості, що займається питаннями репродуктивного здоров'я населення. П'ятирічний досвід роботи школи ендокринної гінекології, що систематично проводиться ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» та під час роботи якої пройшли навчання понад шість тисяч лікарів акушерів-гінекологів, свідчить про значний інтерес фахівців до питань акушерсько-гінекологічної ендокринології. Це створило підгрунтя для організації під егідою НАМН та МОЗ України нового проекту - Всеукраїнського науково-практичного журналу «Репродуктивна ендокринологія».

В межах реалізації проекту передбачено:
• публікації клінічних лекцій для практичних лікарів, розроблених на принципах доказової медицини з урахуванням найсучасніших світових рекомендацій для вітчизняного досвіду;
• висвітлення на сторінках журналу новітніх наукових розробок;
• проведення дискусій і круглих столів з нагальних питань збереження репродуктивного здоров'я;
• презентації складних і рідкісних клінічних випадків;
• огляд новин в сфері акушерсько-гінекологічної ендокринології.
Вважаю за необхідне повідомити, що в межах даного проекту проводяться конкурси на кращі наукові роботи і аналітичний огляд серед молодих лікарів і вчених. Адже основною місією проекту є підтримка обдарованої молоді в прагненні вдосконалення її практичних знань і здійснення наукової діяльності, спрямованої на поліпшення демографічної ситуації в країні.
Впевнена, що під час втілення даного проекту ми спільними зусиллями підтримаємо вітчизняних лікарів, створимо основи для реалізації наукового потенціалу молоді, об'єднаємо прогресивну громадськість для досягнення Україною Цілей тисячоліття в галузі розвитку.
 
Головний редактор журналу «Репродуктивна ендокринологія», заступник директора ДУ «Інститут ПАГ НАМН України», член-кореспондент НАМН України, професор Татарчук Т.Ф.
(function(w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter10585249 = new Ya.Metrika({id:10585249, enableAll: true}); } catch(e) { } }); })(window, "yandex_metrika_callbacks");